16 Eylül 2011 Cuma

Partiden sıkılmak


Bonnefanten Museum, Maastricht.


Partiden fazlasıyla sıkılan ve akıllı telefonuna sarılan, muhtemelen partidekilerin giydikleriyle ilgili tweet atan Bayan Bonnefanten'in bu partiye gelmesi bile mucizeydi. Genç yaşında sosyetenin gözbebeği olmayı başarmış, her kokteyle beklenir olmuştu, ne giyeceği bütün konuklar tarafından merakla bekleniyordu. Aldo Rossi tarafından tasarlanmış kıyafetiyle oldukça iddialıydı, ancak anlaşıldığı üzere tanıdığı pek yoktu, ortamdan zerre hazzetmemişti ve neden hala ortamda boy gösterdiği bir muammaydı. Galiba sıkıntılı karizması yapmayı seviyor, ayrıca elbisesini herkesin gördüğünden emin olmak istiyordu.

Miss Bonnafanten was clearly dying of boredom, she was rescued by her smartphone, possibly by giving her the opportunity to tweet about other people's clothes. Actually, seeing Miss Bonnefanten in this party was a miracle itself; despite being young she was considered as a member of high society, she was invited to every organization, and her style was always the focus of attention. Again, she was quite glittering with her dress, designed by Aldo Rossi, but it can be seen that she didn't know anyone around, she didn't like the party, and there was a question mark about her insisting presence here. Probably she was thinking that being bored looked cool, and also she wanted to be sure that everyone had seen her magnificent dress.

4 yorum:

  1. bir nazcan vardı? nunapark?

    YanıtlaSil
  2. o duruyor yahu, bu bir çeşit "proce"...

    YanıtlaSil
  3. bu arada fotoraflarin uzerine resim oturtma fikri ve uygulamasi kime aitse gercekten super yaratici ve guzel olmus :))

    YanıtlaSil